top fight logo export web

Sterling: Petr Yan bude krvácet. A až zlomím jeho vůli, tak nakonec zlomím i jeho tělo!

Aljamain Sterling si připravuje ten nejvíce brutální bojový plán, který hodlá předvést na Petru Yanovi.

Oba borci se spolu střetnou už příští víkend a prozatím je to zejména Petr Yan, kdo je v bantamové váze považován za největší hrozbu. I v tomto duelu má být poměrně velkým favoritem.

Papírové předpoklady jsou ovšem jedna věc, ale skutečnost je věcí druhou. Už kolikrát se stalo, že slabší strana dokázala překvapit, což je šampion Sterling připraven dokázat i nyní. A to navíc tím nejvíce brutálním způsobem.

„Petr Yan bude krvácet. Bude krvácet tak moc, až se zlomí jeho vůle. A až se zlomí jeho vůle, tak nakonec zlomím i jeho tělo. Přesně takhle to bude probíhat!“ nastínil Aljamain Sterling, na jaký průběh jeho vůbec první titulové obhajoby se máme připravit.

„Jakmile se dveře klece zavřou, Yan dostane tu potupnou Smithovu facku. On bude přesně jako Chris Rock, zatímco já budu Will Smith. Až na to, že tohle pro něho bude daleko větší veřejná potupa!“ slíbil americký bojovník pro TMZ Sports.

Vzhledem k uvedeným proslovům by se dalo říct, že to i sám Sterling bere s jistou nadsázkou a snaží se svůj fight hlavně promovat. Petr Yan je přeci jenom považován za nejlepší bantamovou váhu současnosti a určitě ho nebude tak snadné srazit na kolena, jak to ze Sterlingových slov může vyznít.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.