top fight logo export web
Aljamain Sterling Petr Yan ufc 273

Sterling se má na co těšit, vůbec poprvé ve své kariéře vstupuji do zápasu bez zranění! informuje Yan

Šampion Sterling bude mít co dělat, aby dostál všem svým předzápasovým slibům, že Yana vypne hned v prvním kole.

Zranění jsou součástí prakticky každé přípravy a jen málokterý bojovník může říct, že vstupuje do samotného zápasu zcela fit. Na Petra Yana se však teď usmálo štěstí a vůbec poprvé se mu údajně stalo, že ho nic netíží. Ani jediný náznak potíží.

„Upřímně jsem se snad ještě nikdy takhle dobře před bojem necítil. Je to pro mě skoro jako úplně nová zkušenost. Vždy jsem do zápasu vstupoval alespoň s nějakým drobným problémem, ale teď jsem zcela fit,“ těšilo Yana, v jehož moci je pás pro dočasného šampiona bantamové váhy.

A právě tento triumf hodlá povýšit na ten regulérní. „Někdo by mohl říct, že to je karma. Sterling ze sebe začal dělat něco, kým rozhodně vůbec není. A teď ho bude čekat velmi náročná bitva proti zcela zdravému a perfektně připravenému soupeři. Mám za sebou naprosto fantastický přípravný kemp!“ chlubil se Yan na tiskové konferenci.

Teď tedy bude vskutku záležet hlavně na šampionovi Aljamainu Sterlingovi, zdali při propagaci svého zápasu nevolil až příliš nevhodná slova. Pokud by se náhodou stalo, že v boji navzdory svému předchozímu slovníku nic neukáže, fanoušci by si ho jistě vychutnali.

K tomuto velmi vyhlíženému souboji, v němž se dozajista vaří zlá krev, dojde už tento víkend v noci ze soboty na neděli. Turnaj UFC 273 bude hostit floridská VyStar Veterans Memorial Arena.

Analýzu a podrobné informace o duelu Aljamain Sterling vs. Petr Yan 2 si můžete přečíst zde.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.