top fight logo export web
Sterling

Sterling: V bantamové váze nemám soupeře, proto chci jít nahoru

Sean O’Malley je posledním jménem, kterému by byl Aljamain Sterling v bantamové váze ochotný čelit. Ví sice, že by jej porazil, ale diváky tato bitva bude bavit.

O duel s šampionem se například ještě hlásil takový Henry Cejudo, kterému už dle jeho zpovědi UFC zaslalo smlouvu. Bohužel byl ze strany Sterlinga odmítnut, takže Henry nakonec zůstal na ocet.

Důvod, jak nynější mistr bantamové váhy vysvětlil, byl prý zřejmý. „Henry Cejudo není atraktivní soupeř, a především to není soupeř pro mě. Já jsem veškerou konkurenci v bantamové váze již vymlátil a jediný, kvůli komu bych zde zůstal, je asi fakt už jen O’Malley.“

Sterling z něho cítí slibný finanční profit. „Já jsem v pozici, kdy také musím uvažovat o tom, co je nejlepší pro mě a mé fanoušky. A O’Malley je asi nejatraktivnějším zápasníkem v divizi. Proto si sednu s vedením UFC a prodiskutujeme, zdali uspořádáme tuto bitvu. A když ne, tak už si v bantamové váze skutečně nemám co dokazovat, tak bych přešel nahoru,“ řekl Sterling v interview pro Middle Easy.

Na jednu stranu se dá Sterling pochopit, všichni totiž milují peníze. Na druhou stranu je ale bláhové si myslet, že v bantamové váze chybí kvalita. Marlon Vera, Sean O’Malley, Petr Yan, Cory Sandhagen, Umar Nurmagomedov či vracející se Henry Cejudo, to jsou borci, kteří stojí za zmínku. A zejména výhra nad Cejudem by z hlediska historického odkazu měla nejvyšší hodnotu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!