top fight logo export web
jake paul boxer

Sto milionů dolarů nebo fight v MMA, tak zní návrh, který Usman zaslal Jakeu Paulovi

Kamaru Usman si přeje na důchod pořádně přivydělat, a pokud mu Canelo Alvarez neodpovídá, Jake Paul by už mohl.

Byly tu časy, kdy Jake Paul sám uvedl Usmana jako jednoho ze svých potenciálních soupeřů, na což nigerijský bojovník odpověděl, že se hodlá měřit pouze s „reálnými fightery“, žádnými YouTubery.

Uplynulo pár měsíců a i sám Kamaru svůj názor přehodnotil. Patrně proto, že mu nevychází rokování ohledně boxerského zápasu s Canelem Alvarezem.

„Slyšel jsem, že mi Jake Paul zaslal bojovou nabídku. Zajímalo by mě, pokud to stále platí. A jestli jo, tak do toho můžeme jít, pokud mi nabídne 100 milionů dolarů,“ nechával se slyšet šampion z řad velterové váhy UFC.

Proč ovšem tolik? „Protože jsem světová pound for pound jednička. Aktuálně jsem nejlepší MMA zápasník planety a mám nějakou cenu. Ta cena byla stanovena na 100 milionů dolarů,“ vysvětloval.

Co když ovšem ani Jake takovouto sumu nemá? „Pak se stále můžeme utkat, avšak nebude to v boxu, nýbrž v MMA. Jen ať přijde sem za mnou a já věřím, že mu Dana White tu smlouvu velmi rád dá. Půjde jen o jeden zápas, ale zase bude mít tu smůlu, že ho budu moct zdemolovat na zemi,“ řekl Kamaru na tiskové konferenci.

Nigerijská noční můra tedy prahne po penězích. Jak už jednou naznačila, příliš času v této bojové hře už nemá, a proto ho hodlá co nejlépe zužitkovat, aby z něho mohla ve stáří profitovat.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.