top fight logo export web
Chceme zápas s Jakem Paulem, hlásí manažer šampiona Usmana. Ve vzduchu cítí rekordní výdělek

Sto milionů? Máš hodnotu tak 3, maximálně 5! odpověděl Jake Paul „nenažranému“ Usmanovi

Kamaru Usman si poručil sto milionů dolarů za boxerský fight s Jakem Paulem. Tuto sumu mu ale nikdo nezaplatí.

Z „Nigerijské noční můry“ se na údajném sklonku bojové kariéry stal lovec zlata, jenž se snaží sám sobě doručit ten nejvíce výnosný možný fight.

Rokování ohledně duelu s Canelem Alvarezem se zatím nedaří, a proto to Kamaru zkusil na jinak štědrého Jakea Paula.

Tomu stanovil podmínku, že za ním přejde do boxerského ringu, pokud mu YouTuber zaručí výplatu v hodnotě 100 milionů dolarů. Tato žádost se ale setkala jedině s výsměchem.

„Ty vole, sto milionů dolarů?!“ divila se internetová celebrita. „Usman nemá cenu sto milionů dolarů, to vědí všichni. Má hodnotu tak tři, maximálně pět milionů!“ uvedla v The Journey podcastu.

„Ale opět je nutné připomenout, že Usman je pod smlouvou v UFC. Až se z ní vybojuje, pak mě může kontaktovat a něco vymyslíme. Každopádně to budou spíš pro mě snadno vydělané prachy, protože mě v boxu nemůže porazit,“ věří si.

Zatím není jisté, kolik Usmanovi zbývá zápasů do konce své aktivní smlouvy, nikde se tím nepochlubil, ale protože tak usilovně mluví o své boxerské pouti, patrně jich moc nebude.

Zároveň je zjevné, že pokud se do toho ringu opravdu dostane, bude se muset spokojit s „pouhými“ pěti miliony, horkotěžko mu někdo nabídne víc. I tak je to ale pěkná suma, na níž si v UFC nikdo jen tak nepřijde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.