top fight logo export web
Conor McGregor chovani

Stoprocentně půjdu o titul, až se vrátím, informuje McGregor. Možná to ale bude proti Usmanovi

Conor McGregor v době bojové absence skutečně hodně přibral, až si není jistý, jestli vůbec zvládne shodit do lehké váhy.

Jak se poslední dny naznačuje, spekuluje a mluví, tak se pomalu víceméně i začíná oficiálně potvrzovat. Jakmile se Conor McGregor vrátí do klece, tak bude ihned vyhlížet boj o mistrovský pás. Nemusí to ale nutně být o pás lehké váhy, nýbrž rovnou váhy velterové. Dost bude záležet na jeho stavbě těla.

„Co má člověk dělat, když si zlomí nohu, ale nechce se úplně nechat od hry distancovat? Začne makat na své fyzické stránce. A totéž jsem dělal i já. Přidával jsem více síly do svých úderů, abych ty duté hlavy typu Poiriera po svém návratu mohl vypínat a neponechávat nic náhodě,“ řekl Notorious pro The Mac Life.

Potíž je tedy pouze v tom, že té svalové hmoty nabral skutečně až příliš. Limit lehké váhy UFC je 70 kg, irský bouřlivák ovšem váží o dobrých dvacet kilo více. A to už je pořádná hromada živého masa, se kterou ale není vůbec snadné pracovat.

„Před více než rokem jsem dělal vše proto, abych své tělo přizpůsobil lehké váze, teď jsem ovšem na tuhle kategorii příliš velký. Opravdu to sám na sobě cítím a možná se mi do lehké váhy už shodit ani nepodaří… Podstatný však je, že až se vrátím, tak stoprocentně půjdu o titul. Ať už to bude Oliveira nebo Usman, věřím si na oba. Oba jsou nudní zemaři,“ rýpl si.

„Zejména Usman je jako wrestler nulový ukončovatel s nulovým jiu jitsu. Co proti mně jako bude dělat? Čím je jako nebezpečný? Když se na to podívám, vidím pro sebe ve velterové váze hodně slibnou budoucnost. Seknu Usmana, stanu se šampionem a lidi mě budou oslavovat jako triple champa. To se ještě nikdy nikomu nepovedlo, tak já budu opět první!“ burcuje před svým návratem, který ovšem stále nemá jistý termín.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.