top fight logo export web
strickland adesanya pereira

Strickland: Adesanya si odvetu s Pereirou nezaslouží, je to chcípák

Sean Strickland není vůbec spokojený s tím, že dostane milovník dětských pohádek Israel Adesanya v boji o titul okamžitou odvetu.

Pokud dochází na okamžité titulové odvety, má to za následek následující problém: celá divize se tím rázem zbrzdí. To je něco, co ani sám Sean Strickland (ačkoliv není novým vyzývatelem) nemůže skousnout.

„I když jsem neočekával, že Izzy prohraje, tak jsem toho názoru, že okamžitou odvetu rozhodně, ale rozhodně neměl dostat!“ začal Strickland svůj proslov.

Strickland: Adesanya je opičák

„Upřímně si myslím, že by měl jít o titul Whittaker, nese největší zásluhy. Nějaký chcípák Izzy, který sleduje dětské animované porno a v oktagonu se chová jako opičák, si tu šanci nezaslouží. Akorát tím zabrzdí chod divize, což je něco, co nikdo z nás momentálně nechce,“ vyjádřil se.

„Věřím tomu, že Pereira dlouho šampionem nezůstane. Jak potká nějakého wrestlera, tak prohraje. Ale to vím nejen já, nýbrž všichni, co tento sport sledujeme,“ řekl Sean ve svém nedávném rozhovoru pro Helen Yee.

Sám Strickland se nyní utká s Jaredem Cannonierem a bude doufat, že ho tato výhra opět posune mezi užší titulové obecenstvo. Nedávno měl na kontě šest výher v řadě, ovšem jeho pouť rychle ukončil právě Alex Pereira.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!