top fight logo export web
8d89b4d7e4987d21e00d3d2f31191eb5e4104aeb

T.J. Dillashaw: UFC si mě najalo, abych zničil divizi muší váhy

Jak to vypadá, tak na nejnižší hmotnostní kategorii čeká minimálně pod značkou UFC neodvratný konec. T.J. Dillashaw jako současný bantamový šampion shodí pár kil, aby se dostal o stupínek níže, kde se utká s Henrym Cejudem, čímž dá této divizi sbohem. 

Podle jeho slov bylo vše plánované dopředu. „UFC se této kategorie chce zbavit, a proto si mě najalo, abych získal druhý pás a uzavřel tím jednu kapitolu dalšího velkolepého příběhu,“ svěřoval se Dillashaw v živém přenosu pro ESPN. 

T.J. Dillashaw jako současný bantamový šampion

T.J. potom opakoval svá už jednou vyřčená slova. „Slíbil jsem, že zničím Garbrandtovi kariéru, a ta stejná věc nyní čeká i na Cejuda. Tváří se jako nejlepší fighter na světě, proto je pro mě důležité zbořit jeho iluze a vrátit ho zpátky na zem,“ doplňuje. 

Co se však Henryho „The Passengera“ týče, ten smutní nad současnými zprávami a UFC hrozí odchodem. „S koncem muší váhy očekávám i svůj osobní konec v této soutěži. Chtěl jsem v MMA zanechat svou stopu, ale k tomu potřebuji ty správné podmínky,“ pravil. 

A ty nové podmínky by jej mohly zavést třeba do ONE Championship, kde mimo jiné působí už i legenda této hmotností skupiny Demetrious „Mighty Mouse“ Johnson. „Víme, že až nastane ten správný čas, bude stačit jeden telefonát,“ prozradil šéf konkurence. 

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!