top fight logo export web
641cd6df1a77e2d5493aae4392799e302bfa1f56

Tak dlouho, dokud mě nebude plácat po zadku, mi to zase tolik nevadí, reagoval Lawler na Askrenovo „poplácání“

Ben Askren, také zvaný jako „Funky“, je opravdový vtipálek, který se snaží při budování zápasů dostávat soupeřům pod kůži. Během staredownu s Robbiem Lawlerem před UFC 235 se ale opět zdálo, že „sahá“ tam, kam by neměl.

A media pochopitelně zbystřila, když viděla, jak se oba borci postavili vedle sebe, přičemž velterový UFC nováček začal Lawlera plácat po stehně a podezřele mířil stále výš a výš. Bývalý šampion to přijal statečně, i když jsou tací, co by si to nemuseli nechat líbit.

„Tak dlouho, dokud mě nebude plácat po prdeli, mi to zase tolik nevadí,“ odpovídal po staredownu Robbie novinářům. „Dotýkal se mě, ale nehladil mě po zadku nebo tak něco…,“ vysvětloval, i když všem ostatním v sále to připadalo divné.

„Jestli mě to naštvalo? Je to součást sportu, někteří lidé se holt takhle chovají. V sobotu spolu máme zápasit, takže si to vyříkáme potom. Teď se soustředím jenom na svůj výkon, to je jediné, co mě momentálně zajímá,“ doplnil šestatřicetiletý bojovník.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.