top fight logo export web
641cd6df1a77e2d5493aae4392799e302bfa1f56

Tak dlouho, dokud mě nebude plácat po zadku, mi to zase tolik nevadí, reagoval Lawler na Askrenovo „poplácání“

Ben Askren, také zvaný jako „Funky“, je opravdový vtipálek, který se snaží při budování zápasů dostávat soupeřům pod kůži. Během staredownu s Robbiem Lawlerem před UFC 235 se ale opět zdálo, že „sahá“ tam, kam by neměl.

A media pochopitelně zbystřila, když viděla, jak se oba borci postavili vedle sebe, přičemž velterový UFC nováček začal Lawlera plácat po stehně a podezřele mířil stále výš a výš. Bývalý šampion to přijal statečně, i když jsou tací, co by si to nemuseli nechat líbit.

„Tak dlouho, dokud mě nebude plácat po prdeli, mi to zase tolik nevadí,“ odpovídal po staredownu Robbie novinářům. „Dotýkal se mě, ale nehladil mě po zadku nebo tak něco…,“ vysvětloval, i když všem ostatním v sále to připadalo divné.

„Jestli mě to naštvalo? Je to součást sportu, někteří lidé se holt takhle chovají. V sobotu spolu máme zápasit, takže si to vyříkáme potom. Teď se soustředím jenom na svůj výkon, to je jediné, co mě momentálně zajímá,“ doplnil šestatřicetiletý bojovník.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!