top fight logo export web
Khamzat Chimaev vyhra ufc 267 1

Tak honem, honem, chci soupeře, abych ho mohl zničit, poručil si Chimaev. V hlavě má tři jména

Khamzatu Chimaevovi se už nechce více čekat. Jakmile to půjde, rád by naskočil do klece proti nějakému elitnímu veltrovi.

V současné době to nejvíce vypadá na Gilberta Burnse, ovšem naposledy se i takový Colby Covington vyjádřil, že bude-li si to organizace přát, pak velmi rád tuto „švédskou hype mašinu“ zašle do nemocnice.

Potíž je snad jenom v tom, že vše zůstává pouze u slov. Chimaev je muž činu, nechce čekat, hodlá jednat. A to okamžitě.

„Tak honem, honem!“ kázal ve videu na svých sociálních sítích. „Už chci soupeře, abych ho mohl zničit. Kamaru Usman, Colby Covington nebo i Gilbert Burns, na všechny to čeká!“

K Usmanovi to má Chimaev přeci jen ještě daleko, ale okamžitě je připravený bojovat zejména Burns. Ten potvrdil, že fight s Khamzatem přijme, pokud mu bude nabídnut, jelikož se mu už nechce déle čekat.

„Khamzat je skvělé individuum, něco takového jsme tu ještě neměli,“ rozplýval se Dana White nad svým novým zlatým žolíkem. „Aby šel o titul, na to je zatím ještě příliš brzo. Potřebujeme vidět, jak si povede s někým z elitní pětky, potom bude všechno možné,“ navnadil.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.