top fight logo export web
Khamzat Chimaev vyhra ufc 267

Tak jsem nechal vlka nažrat, hovoří pro prohře s Chimaevem Jingliang Li

Jingliang Li stručně shrnul svou prohru s Khamzatem Chimaevem, nutno dodat, že ji bere s humorem.

Jelikož je Khamzat považován za „vlka“, který se svým způsobem vždy snaží rozpárat své soupeře, připustil i Li, že se stal jednou z jeho obětí.

„Děkuji všem přátelům i fanouškům za podporu. Bohužel jsem přišel nakrmit vlka, ale důležité je, že zítra opět vyjde slunce. Hodlám pokračovat v tvrdé práci, abych se mohl vrátit ještě silnější!“ oznámil čínský bojovník.

Jingliang Li působí v UFC již sedm let, za tu dobu zde podstoupil patnáct zápasů, pět z nich prohrál. Podruhé ve své kariéře byl ukončen před limitem a poprvé se tak stalo již v prvním kole. O to více je Khamzatův úspěch cennější, protože se mu podařilo zlomit normálně nezlomitelného soupeře.

Chimaevovi se díky tomuto skalpu otevřela brána k elitě velterové váhy. Nyní o jeho zkušenostech či nárocích nemůže téměř nikdo pochybovat.

Dana White by mu rád do dalšího souboje dal už nějaké elitního jméno z blízkosti top pětky žebříčku, sám Khamzat by se však nebránil ani money fightu s Natem Diazem.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.