top fight logo export web
addefc4144ad6e2227fde073695c236ffedd223c

Tak přeci jen na UFC nezanevřel. Cody Garbrandt plánuje po dvojím zklamání návrat zpět do klece

Ztratil titul, prohrál odvetu, zlomil si ruku a zmizel ze scény. To byl scénář, který bývalému šampionovi bantamové váhy připravil sám život, načež se mnozí domnívali, že se s ním v kleci už neuvidí. Opak by ale přeci jen měl být pravdou.

Cody Garbrandt plánuje po dvojím zklamání návrat zpět do klece

O Codym „No Love“ Garbrandtovi se povídalo, že je to jeden z nejlepších zápasníků, jaké kdy UFC v bantamové váze mělo, avšak když se mu narodilo dítě, stal se z něj více ten rodinný typ (aspoň takto nám odůvodňoval svou první porážku s Dillashawem, kterou ještě podpořily bolesti zad) a následně prohrál dva duely proti tomu stejnému soupeři za sebou.

T.J. Dillashaw slíbil, že vyprovodí Codyho ze scény tím nejhorším možným způsobem, a to se mu také povedlo. Bývalý šampion v hmotnostní kategorii do 61,2 kg se svěřil svému blízkému příteli, že i s ohledem na jeho rodinu a zdraví už po těch porážkách necítí nutkání se do UFC vracet, avšak jak se později ukázalo, vše potřebovalo jenom svůj čas, aby se to dalo do pořádku.

Jak nám nyní potvrdil Garbrandtův manažer Ali Abdelaziz, který má pod svými křídly také Khabiba Nurmagomedova nebo Henryho Cejuda, tak Cody vyhlíží svůj návrat, jenž by se měl uskutečnit již teď na jaře. „Cody ‚No Love‘ je na cestě zpátky. Zmizel sice z bojového dění, ale nezmizel úplně ze světa. Poctivě trénuje každý den a těší se na svůj návrat. Mělo by to být při UFC 235 (2. března),“ sdělil skrze MMAjunkie Abdelaziz.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!