top fight logo export web
7042d55d9f5de1000d0a5e50815d9a28fec8de81

Tak se konečně dočkáme! Khabib Nurmagomedov vs. Conor McGregor na UFC

V Las Vegas se 6. října uskuteční zápas, na který celá fanouškovská obec již netrpělivě čeká mnoho měsíců.

O titul v lehké váze se v něm utkají momentální šampion a dosud neporažený Khabib The Eagle Nurmagomedov a proti němu irská superstar Conor Notorius McGregor.

Oznámil nám to na speciální tiskové konferenci ředitel organizace Dana White. Pro Conora to bude první zápas od památné odvety s Natem Diazem a uvidíme, jak se na něm dlouhá nepřítomnost v oktagonu projeví. Stihl si sice zaboxovat proti nejlepšímu boxeru poslední dekády Floydu Mayweterovi, ale potom se věnoval spíše nesportovním aktivitám, jako jsou útoky „rudlem“ na autobus a účasti na soudních stáních.

Khabib stihl za dobu jeho MMA neaktivity porazit Michaela Johnsona, zničit výborného strikera Edsona Barbozu a nakonec získat titul proti náhradníkovi Al Iaquintovi. Teď nám zbývá se jen modlit, aby duel nepřekazilo chatrné zdraví „Ruského Orla“ nebo další Conorův úlet.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.