top fight logo export web
woodley box

Tak už dost! snaží se Woodley zastavit kritiky: V UFC není pomalu nikdo, kdo by Jakea porazil!

Z Tyrona Woodleyho si neustále spousta lidí dělá srandu. Prohrát v boxerském ringu s YouTuberem? Kdo si tohle vůbec může dovolit?

O to větší ostuda je, pokud jste bývalým šampionem největší MMA organizace světa, kde z vás měl v jeden moment téměř každý soupeř hrůzu. Pak ale přijde náhle úpadek formy a vy se jen horkotěžko můžete někde chytnout. Dokonce ani v boxerském ringu, kde stojíte proti bojem nezralému soupeři. Ale ani toho nedáte.

„Všechno je odvozeno od úhlu pohledu. Co si spousta lidí neuvědomuje, je to, že je Jake Paul zatraceně dobrý boxer. Vy všichni říkáte ‚Oh, to je ostuda, on prohrál s YouTuberem‘, ale garantuji vám, že nikdo z vás (kritiků) by Jakea v ringu neporazil. A nezvládla by to ani drtivá většina zápasníků UFC,“ je přesvědčený Woodley.

„Jake Paul trénuje velmi dlouho, navíc trénuje s těmi nejlepšími. Co proti tomu mám jako dělat? I já ze sebe vydal to nejlepší, ale bohužel to nestačilo. Nenechte se oklamat názory nezkušených lidí, ale on to sakra umí. Pokud bude čelit výhradně MMA fighterům, vyseká je prakticky všechny,“ podotkl pro server ESPN MMA Woodley.

Možná na tom přeci jen něco bude, ale než si Jake najde více svých obětí z UFC, budou všichni Tyrona považovat za vyhaslou hvězdu, která si na sklonku kariéry zkazila reputaci tím, že prohrála s „amatérem“. A to rovnou dvakrát za sebou.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.