top fight logo export web
conor mcgregor jake paul box zapas

Tak už i on? Conor McGregor změnil názor ohledně souboje s Jakem Paulem

Nejprve se vyjadřoval, že o zápas s nějakým nezkušeným klukem vůbec nestojí, a proto na něj neměl chuť ani reagovat, ale teď celou situaci přeci jenom přehodnotil.

Conor McGregor se stále zaměřuje na návrat do UFC, to je jeho hlavní prioritou, ovšem zároveň je nutné připomenout, že zde má smlouvu platnou již jenom na dva zápasy. A až je naplní, nevyloučil opětovný přesun k boxu.

Zde se už několikrát dožadoval odvety s Floydem Mayweatherem, vyzýval i takového Mannyho Pacquiaoa, ale nakonec by mohl skončit s úplně někým jiným. Někým, s kým byste to původně vůbec nečekali.

„Jestli se já a Jake Paul někdy utkáme? Kdo ví… Kdo ví,“ usmíval se šibalsky Conor v živém rozhovoru pro britský deník The Mirror, jako by tím něco naznačoval.

„Prozatím mám jiné plány, v dubnu se chci vrátit do plného tréninku, vzít si pás šampiona (lehké váhy UFC) a znovu si vysloužit respekt, který mi právem náleží. A potom se uvidí, všechny scénáře jsou možné,“ avizoval.

Tato reakce se naprosto liší od té předchozí, která byla zveřejněna přibližně před rokem.

„Zápasy YouTuberů mi nevadí. Každý, kdo vstoupí do ringu, si svým způsobem zaslouží uznání. Ale jestli se s YouTubery utkám i já? Sami víte, že oni se nepohybují na takové úrovni, která by odpovídala mým kvalitám, proto tím nechci ztrácet čas,“ řekl zhruba rok dozadu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.