top fight logo export web
Sterling by měl být zbaven titulu, protože se vyhýbá odvetě, zní z Yanova týmu

Tak už mi přineste tu bramboru, ať ji můžu upéct! spustil Sterling další verbální útok na Yana

Aljamain Sterling se očividně už nemůže dočkat, až všem kritikům vytře zrak a umlčí jednu hnusnou ruskou bramboru.

Čirou náhodou toto slovní spojení, tedy ošklivá ruská brambora, začal jako první používat bývalý šampion Henry Cejudo, který věří, že mu jeho bojový styl nad Petrem Yanem zaručí jasnou výhru.

Téže frázi nyní přebral Aljamain Sterling, který s Yanem skutečně bojovat bude. Stane se tak 9. dubna na UFC 273 (o měsíc přesunuto z UFC 272 (5. března)). Na tomto turnaji také dojde k vyřešení mnohatýdenních, ne-li již mnohaměsíčních, sporů.

„Tenhle příběh je skutečně zvláštní. Spousta lidí se v něm nevyzná a nedokáže pochopit, že když jsem s Yanem bojoval poprvé, byl jsem zraněný, měl jsem to krátce před operací, a přesto jsem se své titulové šance nechtěl vzdát,“ informoval Sterling.

„Vy všichni jednáte jako nějaká ustrašená koťátka. Až se utkáme s Yanem podruhé, dočkáte se úplně jiného průběhu. Očekávejte výkon, který bude hodný šampiona. Už se nemůžu dočkat, přineste mi tu bramboru, ať si ji můžu upéct!“ vykřikoval.

Ve Sterlingovi se tedy tři měsíce před bitvou začíná probouzet potřebné sebevědomí. Dozajista jej bude potřebovat, jelikož průběh prvního fightu rozhodně nevyzníval v jeho prospěch.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.