top fight logo export web
61ced021ea0bba128e3f05bfb6c59d6fc75051d0

Tatiana Suarez sebevědomě: Rose Namajunas by proti mně neměla šanci

Sedmadvacetiletá americká zápasnice je podle svých vlastních slov jednou z horkých kandidátek na boj o titul ve slámové váze.

V tom by ráda vyzvala aktuální šampionku Rose Namajunas, o níž jeví zájem i Jessica Andrade. Kdo ale dostane šanci o tento vrcholný souboj jako první?

Abychom byli upřímní, odpověď je zcela ve hvězdách, zato ambice nechybí ani jedné z nich. Obě dvě zvládly svůj duel na UFC 228 (8. září) vítězně, avšak zatímco Jessica Andrade (19-6) z něho vyšla prakticky bez zranění, Tatiana Suarez (7-0) nějaký ten šrám na svém těle jistě zaznamenala. Podstatné pro ni ovšem je, že doposud nepoznala hořkost porážky a své štěstí by ráda přenesla i do boje o titul.

„Nemyslím si, že by Rose ustála moje dovednosti a zejména pak ty z wrestlingu. Asi by ji potkalo to samé, co se stalo Esparze (její poslední soupeřka). Bohužel pro ni by to bylo ještě horší, protože Rose není tak dobrá v boji na zemi jako právě Esparza,“ vysvětluje doposud neporažená zápasnice.

Někteří lidé si ovšem myslí, že je její úspěch založen hlavně na tom, že má lepší fyzické předpoklady než většina zápasových kolegyň v její váhové divizi.

„Lidé občas bývají kritičtí. Nedocení vaše schopnosti. Byly mi tři roky, když jsem se začala věnovat tomu, co dělám dnes, a od té doby se v tom snažím být nejlepší,“ vysvětluje.

„Je veliký rozdíl mezi myslet si a vědět. Nikdo neví, jak dobrá jsem zejména v boji na zemi, a to je mou výhodou,“ dodává.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.