top fight logo export web
Kalinn Williams

Teď jste poznali, co jsem zač, jsem vážná hrozba! řadí se Williams mezi elitu UFC

Kalinn Williams zaznamenal na posledním UFC turnaji další výhru před limitem a fanouškům pak musel vzkázat jednu důležitou věc.

Každý zápasník se musí umět nějak prodat, což sedmadvacetiletý bojovník s přezdívkou „Khaos the Ox Fighter“ velmi dobře chápe. Proto i on si po svém skalpu Maguela Baezy, jehož zdolal v roli papírového outsidera, musel sjednat pořádek.

„Teď jste poznali, co jsem skutečně zač, jsem vážná hrozba!“ zdůraznil michiganský bijec krátce poté, co rozšířil své profesionální MMA skóre na 13 výher a dvě porážky.

„Tohle je přesně to, pro co jsem se narodil. Lidé na mě často bučí, ale na to jsem zvyklý, já o svých schopnostech nepochybuji. Nebrali jste mě vážně, ale teď sami vidíte, že se mnou musíte počítat. Jsem skutečná hrozba a jsem připravený čelit komukoliv! Kdo přijde na řadu další, ten dostane stejnou medicínu,“ uvedl s tím, že příště hodlá čelit nějakému velkému jménu.

Divize velterové váhy je ovšem v poslední době poměrně nabitá, spousta borců zde má příliš vysoké ambice a všichni usilují o jediné – probít se až k šampionovi Kamaru Usmanovi.

Na Kalinna Williamse tedy čeká nepochybně ještě dlouhá cesta, ale potenciál na to se prosadit vskutku má, a ne zrovna malý.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.