Top-Fight.cz - bojové sporty
Sterling je podle mě těžší soupeř jak Yan, myslí si Rob Font

Teď mě podceňujete, ale pak budete plakat, je si jistý Sterling, jenž je proti Yanovi velký outsider

Příliš lidí Sterlingovi v jeho vůbec první obhajobě pásu bantamové váhy nevěří.

Co byla oficiálně vypsána odveta na zápas mezi Aljamainem Sterlingem a Petrem Yanem, prakticky všichni se shodli, včetně bookmakerů, že jasným favoritem pro tento duel bude druhý jmenovaný borec.

Vzhledem k tomu, že se začínají uzavírat první sázky, dává většina lidí své peníze na ruského bojovníka, který je v bantamové váze považován za dominantní a momentálně i papírově největší sílu. Jen aby se ale všichni nakonec nedivili, varuje fanoušky šampion.

„Teď mě podceňujete, ale pak budete plakat!“ vzkázal Aljamain Sterling všem pochybovačům, co si hodlají vsadit peníze proti němu.

„Nemyslete si, že nevím, jak se správně připravit na nějakého soupeře. Nemluvě o tom, že jsem do prvního duelu s Yanem vstupoval zraněný, zdravotně indisponovaný a prakticky nehybný, ale titulové šance se prostě neodmítají. Teď jsem již po operaci a cítím se mnohem lépe!“ upozornil skrze své sociální sítě.

Mistrovské odvety mezi Sterlingem a Yanem se dočkáme na turnaji UFC 272, jenž se bude konat 5. března v lasvegaské T-Mobile Areně. Součástí hlavní karty bude i šampion pérové váhy Alexander Volkanovski, jemuž se momentálně vyhledává nový soupeř, Max Holloway totiž musel kvůli zranění odstoupit.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Teď mě podceňujete, ale pak budete plakat, je si jistý Sterling, jenž je proti Yanovi velký outsider