top fight logo export web
Magomed Ankalaev

Teď musím jít o titul, dožaduje se Ankalaev. Přimluvil se i Khabib

Magomed Ankalaev trvá na tom, aby v příštím zápase vyzval šampiona Jiřího Procházku. Dana White se nad touto možností ještě zamyslí.

Na turnaji UFC 277 se konala „eliminační bitva“ mezi Magomedem Ankalaevem a Antonym Smithem. Bohužel pro diváky, zastavilo ji zranění druhého jmenovaného, který si během boje poranil nohu.

Ruský bijec dle mnohých svým výkonem sice neoslnil, ale zato si připsal na konto devátou výhru v UFC v řadě. A to už je velmi slušná série, která by neměla být opomíjena.

„Kolik ještě zápasů budu muset vyhrát, abych konečně dostal tu titulovou šanci?!“ ptal se Ankalaev po svém vítězném tažení. „Nikdo tu nemá takovou vítěznou sérii, jako mám já. Jsem jednoznačně vyzývatel číslo jedna. Přesně o tomto měla ta bitva být. Měla určit nového vyzývatele. Jsem jím já!“ trval na svém.

Ankalaev zapas Prochazka

Oficiální verdikt co nevidět

Jiří Procházka s průbojným bijcem z asijského kontinentu počítá, avšak momentálně své myšlenky zaměřuje hlavně na Glovera Teixeiru, kterému slíbil odvetu. Tato varianta se zamlouvá i šéfovi slavné organizace, leč oficiální potvrzení jí ještě neudělil.

„Líbí se mi Jirkovo odhodlání. I když vyhrál, chce napravit svůj výkon a ukázat nám, že je šampionem právem. Té odvetě jsem i já sám nakloněný, ale uvidíme, jak se věci vyvinou,“ odpověděl ještě před turnajem UFC 277 Dana White. Jeho oficiální verdikt tedy zjevně přijde co nevidět.

Khabib: O titul musí jít Ankalaev

Za svého ruského kolegu loboval i Khabib Nurmagomedov. Ten vidí, že se Magomed nachází v podobné pozici, jako se ještě nedávno nacházel jeho kolega Islam Makhachev.

„Islam měl deset výher v řadě, než se dostal k boji o pás. Magomed jich má teď devět a rozhodně si o ten pás zaslouží zabojovat ze všech nejvíce. Pouze Jon Jones dokázal v polotěžké váze nasbírat více výher v řadě,“ uvedl Khabib.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!