top fight logo export web
Teixeira Prochazka

Teixeira odhalil plán pro konec kariéry. Zahrnuje výhru nad Procházkou a rozlučku v New Yorku

Glover Teixeira ve svých plánech nepočítá s žádnou prohrou. Na Procházku si věří, a dokonce i ví, kde ukončí kariéru.

Žádný zápasník by o sobě neměl pochybovat a u šampiona to platí zrovna tak, proto se Teixeirovým slovům nemůžeme příliš divit.

Dvaačtyřicetiletý brazilský šampion z divize do 93 kg počítá s tím, že má před sebou poslední dva zápasy, než pověsí rukavice na hřebík.

V tom ideálním scénáři by rád nyní v červnu přemohl Procházku a pak v listopadu během odvety Jana Blachowicze, čímž by se nesmazatelně zapsal do historických tabulek.

Glover Teixeira se pochlubil vítěznou taktikou, která by mu měla přihrát pás polotěžké váhy UFC

Dva zápasy a konec

„Nechci Procházku nějak podceňovat, to rozhodně ne, ale podle mě si na jeho postoj dokážu najít recept,“ uvedl Teixeira pro deník Mundo da Luta.

„Rád bych Jirku ukončil ještě před limitem, abych zbytečně neztrácel síly a neriskoval nějaké zranění, jelikož bych si přál svou bojovou pouť zakončit ještě letos. A pochopitelně jako neporažený šampion,“ vyjádřil se.

„Je mi 42, nejsem nejmladší. Rozhodl jsem se všechny své síly dát do posledních pár tréninků. Jak to vyjde, rád bych se střetl s Blachowiczem hned po Procházkovi. Tu odvetu mu dlužím,“ řekl.

„Myslím si, že říjen nebo listopad jsou reálnými termíny. Slyšel jsem, že se UFC má opět přesunout do New Yorku a zrovna tam bych chtěl účinkovat. Takže podzim, Blachowicz, další úspěšná obhajoba a velké loučení. To je můj ideální scénář,“ podělil se o své plány.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.