top fight logo export web
jiri prochazka zapas titul

Teixeira? U něho věk nehraje roli, ten člověk je ve skvělé formě, vysledoval Procházkův trenér

Nenechte se zmást šampionovým věkem, varuje Procházkův trenér nejen fanoušky.

Mnoho lidí tvrdí, že Jirka bude oproti Gloverovi disponovat mladistvou rychlostí a dravostí, díky čemuž to bude mít k výhře mnohem blíže. Někdy jsou ale zkušenosti více jak dravost, což nám brazilský šampion ukázal už v několika předchozích duelech.

„Teixeira je ostřílený zápasník, který stál už v hodně zápasech. Má obrovské zkušenosti. Dokáže udržovat tlak a určitě bude s touto situací maximálně srovnaný. Samozřejmě nesmíme zapomenout na jeho wrestling a zem, s nimiž až překvapivě snadno dokázal porazit jak Blachowicze, tak Santose,“ upozornil Procházkův trenér Martin Karaivanov.

„Nemůžeme se u něj ohlížet na jeho věk. Ten člověk je ve skvělé formě, v Abú Dhabí na mě udělal obrovský dojem. Určitě nemůžeme říkat, že to máme v kapse. Bude to těžký zápas,“ informoval prostřednictvím serveru sport.cz.

Každý má ovšem své slabiny. Než Glover na stará kolena chytil tuto slinu, díky níž se nyní nese na vlně šesti vítězství, tak ve své podstatě střídal výhry a prohry.

„Na druhou stranu jsou tu vždy nějaké slabé stránky,“ pokračoval Karaivanov. „Ty bych teď nerad prozrazoval. Jsme si ale vědomi jeho silných i slabých stránek, i toho, že budeme nastupovat v jeho domácím prostředí před plným stadionem,“ dodal.

Jak to ale bude s tím domácím prostředím, tedy Brazílií, to je možná pro tuto chvíli ještě záhadou. Nově se totiž objevila informace, že by se turnaj UFC 274 mohl přesunout do Ameriky, patrně Las Vegas. To by pro Jirku mohlo být o něco lepší, i když skutečně jen nepatrně.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.