top fight logo export web
Deiveson Figueiredo vyhra ufc 270

Ten Moreno je ale strašný uplakánek, vyhrál tak velké ho*no, kontruje Figueiredo

Jsou lidé, kteří zkrátka neumí přijmout porážku, osočil bývalého šampiona nový vládce divize muší váhy. 

Figueiredo a Moreno jsou dvojka, která mezi sebou ani po vzájemné trilogii stále nezakopala válečnou sekeru. Místo toho to vypadá, že se spolu budou muset střetnout i počtvrté.

„Tohle je vůbec poprvé v mé kariéře, co jsem prohrál na body a cítil jsem přitom, že mám vyhrát,“ okomentoval zápasové dění nyní už bývalý šampion Brandon Moreno.

„Jaká výhra? Jaký pocit, že vyhrál?“ ptal se s výsměchem Figueiredo. „Vyhrál jsem čtyři z pěti kol, několikrát jsem ho poslal k zemi, vůbec bych se nedivil, kdyby mi sudí dali všech pět kol, tak jakápak furt výhra? Vyhrál maximálně tak hovno!“ přitvrzoval.

„Tenhle Moreno je ale strašný uplakánek. V tom boji jsem cítil, jak mu duše opouští tělo. Kdybych měl ještě třicet sekund navíc, tak bych ho stoprocentně ukončil,“ je si jistý.

Jelikož to oba borci mezi sebou mají 1-1-1, dožadují se lidé čtvrtého měření sil. A s tím i staronový brazilský šampion počítá.

„Kdykoliv, kdekoliv, jakkoliv. Stále chci Morena ukončit a stále nechci nikoho zanechat na pochybách. Uvidíme ovšem, jestli je tohle zápas, který chce i UFC. Možná bude na čase dát šanci také někomu jinému,“ zmínil se na tiskové konferenci.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.