top fight logo export web
Vicente Luque nazor

Tenhle soupeř je mou cestou k titulu velterové váhy! oznámil Luque. Hodlá rozpoutat chaos

Vicente Luque by se v rámci velterové váhy rád dostal do toho užšího titulového kruhu. Ukázal si i na konkrétního soupeře, který mu boj o pás může přihrát.

V divizi do 77 kg se nám momentálně nachází několik borců, kteří se chtějí nahlas projevit a dostat se k šanci vyzvat neomylného šampiona Kamaru Usmana.

Momentálně drží přednostní právo Leon Edwards, ihned po něm by ale mohl přijít jeden z dvojice Burns – Chimaev. A to tu ještě máme Colbyho Covingtona, Vicenta Luqueho či Belala Muhammada.

Poslední dvě zmíněná jména se 16. dubna střetnou proti sobě, a jelikož si Luque v této bitvě dost věří, tak si rovnou v myšlenkách plánuje další souboj. Tentokrát ale takový, který už bude mít titulovou váhu.

„Colby Covington je tím člověkem, který mě dostane k boji o pás,“ předurčil si svůj osud Luque. „Je to člověk, kterému náleží první příčka v žebříčku. Naposledy navíc zdemoloval Masvidala. Myslím si, že náš souboj bude nevyhnutelný,“ cítí.

„Colbyho jako člověka příliš neuznávám, ale na druhou stranu zase nemohu pochybovat o jeho bojových kvalitách. Je to vskutku dobrý fighter a do svých zápasů dává naprosto všechno, včetně svého srdce,“ řekl pro MMA Junkie.

„Až se vypořádám s Belalem Muhammadem, tak bude Colby vědět, že tu není žádný jiný soupeř, který by pro něho dával větší smysl. Pak to bude mezi mnou a jím. A už dopředu si myslím, že nás bude čekat velmi zajímavý fight, bude to naprostý chaos!“ pronesl s šibalským úsměvem Luque.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.