Top-Fight.cz - bojové sporty
Khamzat Chimaev vyhra ufc 267 1

Tenhle zku*vysyn do velterové váhy vůbec nepatří, zlobí se Holland na Chimaeva

Že působí Khamzat Chimaev ve velterové váze UFC tak dominantně? To je tím, že sem podobně jako Kamaru Usman nepatří.

Jsou lidé, kteří zkrátka umí pracovat s vlastní váhou a Khamzat Chimaev tomu má být skvělým příkladem. Podle tvrzení Kevina Hollanda je na velterovou divizi příliš velký, přesto zde nyní působí a projíždí jí jako nůž máslem.

„Tenhle zku*vysyn prostě do veltru vůbec nepatří, to vám říkám zcela upřímně. Myslím si, že se dostane přímo až k titulu a nikdo ho nezastaví. Ne proto, že by na to neměli, oni mu nestačí silově, hmotnostně. Tenhle zku*vysyn prostě ničí všechny svou stavbou těla,“ nebral si servítky Holland, jehož vyzpovídala Helen Yee.

Nedá se ovšem říct, že by se Khamzat zaměřoval čistě jenom na veltr, za sebou má už pár zápasů ve střední váze a sám tvrdí, že hodlá získat tituly ze třech hmotnostních kategorií, přičemž začíná v té nejnižší.

Skvělým přírodním úkazem je také Kamaru Usman. Ten je sice jako šampion naprosto neomylný, ale rovněž je pro velterovou divizi natolik ohromný, že ho v zápase nikdo nedokáže silově přetlačit nebo vůbec stáhnout na zem. Dokonce ani Colby Covington, který má za sebou skvostné wrestlingové zázemí. Síly mu prostě nestačily.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Tenhle zku*vysyn do velterové váhy vůbec nepatří, zlobí se Holland na Chimaeva