top fight logo export web
Arnold Allen

Tento fighter nedostává žádný respekt, a přitom to bude nový šampion pérové váhy, tuší uznávaný rozhodčí

V pérové váze bývá často přehlíženo jedno jméno, které v rámci UFC ještě neprohrálo a které je údajně schopné sesadit z trůnu i šampiona Alexandera Volkanovskiho.

Skalní fanoušci jistě budou znát bojovníka Arnolda „Almighty“ Allena, kterému je stále pouhých sedmadvacet let, ale pod taktovkou MMA velikána působí již šestým rokem. Za tuto dobu zde posbíral osm po sobě jdoucích výher, které mu zařídily sedmé místo v žebříčku.

Říká se, že teprve až se skokem do top pětky se ukáží vaše opravdové zkušenosti i ambice, nicméně s ohledem na dosavadní předváděné výkony máme důvod, proč být optimističtí.

„Kdybyste si měli udělat seznam zápasníků, kteří jsou veřejností nějak opomíjeni nebo nejsou bráni s takovým respektem, jak si zaslouží, tak je Arnold Allen dozajista jeden z nich. A přitom se jedná o bojovníka, který je skvělý v naprosto každém ohledu boje,“ chválil uznávaný bývalý rozhodčí John McCarthy perspektivního Angličana.

„Alexander Volkanovski je šampion, kterého jen tak něco neporazí. Ztroskotali na něm jak Holloway, tak i Ortega, kteří disponují dvěma naprosto odlišnými styly. Proto musí být pro Allena velkým uznáním, pokud řeknu, že se domnívám, že on jediný může Volkanovskiho skutečně porazit,“ cítí McCarthy.

„Bohužel o sobě zatím nedává tolik vědět. Není to žádný trashtalker, není to člověk, který by vám nadával. I přes svůj vnitřní klid ale umí zatraceně dobře bojovat,“ chválil bojovníka, který se nám nepochybně už brzy opět vrátí do klece.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.