top fight logo export web
adesanya titul

Ti, co mě vypískali, jsou ožralové a hloupá hovada, ohradil se Adesanya

Byla to sice jednostranná záležitost, kterou si dokonale pohlídal, ale fanoušci mu jeho neaktivitu opět dali jasně najevo.

Israel Adesanya je jednou z nejlepších středních vah celé historie MMA. Bohužel si obdiv fanoušků nezískává, což je zapříčiněno hlavně jeho bojovým stylem.

Na první pohled ryzí kickboxer, postojář, který ovšem přistupuje ke svým zápasům příliš takticky. Pravidelný ústup a hlídání si vzdálenosti jsou hlavními symboly jeho bojového stylu. A samozřejmě také téměř nulová iniciativa cokoliv začínat.

Adesanya tak své zápasy vyhrává častokrát na body. A to je pro mnohé strašná nuda. Takže se pak může stát, že sálem slyšíte hlasité bučení jako výraz nespokojenosti.

Israel Adesanya a jeho tým touží po boji s Gorilou

Jste ožralové a hovada!

Takovýto hluk není možné přeslechnout, jen v zápase na něj z taktických důvodů reagovat nemůžete. Na tiskové konferenci už ale ano, což přesně také Adesanya udělal. A pozadu se rozhodně nedržel.

„Nasrat na vás. Nasrat na všechny, co bučeli,“ řekl bez sebemenších výčitek. Snažil se tak dát najevo, že on je šampionem a boj tvoří dvě strany. I jeho soupeř se měl snažit vyvíjet iniciativu, chtěl-li získat pás.

„Mnozí z nich (diváků) byli v areně už ode tří hodin odpoledne. Všichni jsou ožralí jako hovada. Nemají ani ponětí, jak skutečný boj vypadá,“ ohradil se Adesanya.

„Podívejte se na takové legendy, jako jsou Anderson Silva nebo Georges St.Pierre. Nedá se říct, že by jejich zápasy byly vždy atraktivní, a lidé je přesto vypískali. Takoví lidé jsou hloupá hovada prostě, když neuznají pravou kvalitu,“ uvedl.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.