top fight logo export web
Paddy Pimblett Khamzat Chimaev

Ti nejlepší nemluví, ale konají, apeluje na perspektivní bojovníky nejen z UFC Chael Sonnen

Čím dál více lidí, jako jsou například Paddy Pimblett nebo Khamzat Chimaev, si otevírá pusu. Skutky jsou ale v tomto případě důležitější jak slova.

Známý veterán Chael Sonnen se snažil ve svém pravidelném podcastu zaměřit na čím dál impulzivnější chování několika bojovníků. Ti neustále melou pantem, až tím jsou svému okolí nepříjemní. Takové chování je údajně třeba mírnit.

„Skuteční bojovníci nemluví, skuteční bojovníci pouze konají. Vezměte si za příklad takového Brocka Lesnara. Více než dvaadvacet let je schopen prodávat svá vystoupení a nemusí přitom nepříjemně žvanit,“ poukazoval Sonnen na slavnou hvězdu WWE.

„Zcela upřímně, už mi to občas leze krkem, když vidím takového Khamzata Chimaeva, Aljamaina Sterlinga nebo Conora McGregora, jak se vyjadřují. Činy by měly být přednější jak slova. Už zanedlouho by se vám všechny ty řeči mohly vymstít,“ dával jim za příklad takového Johnnyho Walkera.

Paradoxem možná trochu je, že sám Chael Sonnen se řadil mezi známé trashtalkery. Patrně chce ale všechno svůj čas, aby si lidé uvědomili, jaké jsou jejich životní priority. Totéž platí i o veřejném vyjadřování.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.