top fight logo export web
TJ_Dillashaw_drugs

TJ Dillashaw mluví o svém dalším fightu: Nic lehčího než Sterling mě nemůže potkat

TJ Dillashaw ve svém příštím zápase zabojuje o titul bantamové váhy a dle svých slov si lehčího soupeře nemohl ani přát.

Aljamain Sterling sice už stihl umlčet kritiky, jelikož v regulérním boji přemohl papírově nejsilnější bantamovou váhu současnosti Petra Yana, ale i tak mu někteří lidé stále nemohou přijít na jméno či uznat jeho zásluhy.

Vracející se TJ Dillashaw dokonce současným šampionem pohrdá. Nepovažuje ho za žádnou hrozbu a až mu bude naskytnuta příležitost, tak to dokáže.

Aljamain Sterling Petr Yan ufc 273

„Gratuluji Sterlingovi, že přemohl Petra Yana, ale pro mě teď akorát cesta k mému titulu bude snazší. Ve skutečnosti mi přesně takovýto typ soupeře ideálně sedí do stylu,“ pronesl šestatřicetiletý rodák z Kalifornie, který si stále poměrně nedávno odpykával svou dvouletou stopku za doping.

„Sterlinga pro sebe považuji za naprosto nejlehčího soupeře z té současné špičky divize. Ať si užije status šampiona, dokud mu náleží, protože to už nebude trvat dlouho, než ho sejmu,“ slíbil Dillashaw pro server ESPN.

Verbálně je souboj mezi oběma borci už domluvený, oficiálně si na jeho ohlášení budeme muset ještě počkat. Zatím není kam spěchat, patrně k němu dojde někdy na podzim.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.