top fight logo export web
TJ Dillashaw ufc

TJ Dillashaw nabídl svou předpověď titulové bitvy Sterling vs. Yan 2

TJ Dillashaw už teď vyčkává na vítěze titulové bitvy mezi Sterlingem a Yanem.

Již dva bojovníci vyřkli své predikce, které zněly, že v tomto boji vyhraje úřadující americký šampion, jenž se prodere skrze všechny papírové předpoklady. TJ to ovšem vidí jinak, ten by vsadil na to, že se na bantamový trůn vrátí zpátky ruský jedinec.

„V bojových sportech je jakýkoliv scénář možný, každopádně mé peníze v tomto případě půjdou na Petra, kterému věřím o něco víc už jen díky tomu, jak s Aljamainem zametl během jejich prvního zápasu,“ nechal se slyšet Dillashaw.

„Tak trochu jsem od Sterlinga očekával více. Myslel jsem si, že využije svého pokročilého grapplingu, ale on ani nedostal příležitost, aby to přenesl na zem. Proto si myslím, že ani v odvetě jeho grappling neuvidíme, neboť jej Yan v postoji silově přetlačí,“ zněl verdikt bývalého bantamového šampiona během interview pro ESPN.

K duelu mezi Yanem a Sterlingem dojde 9. dubna na turnaji UFC 273. TJ Dillashaw už teď avizoval, že si hodlá počkat na vítěze, neboť pro svou titulovou příležitost udělal již dost. Například to, že porazil Coryho Sandhagena.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.