top fight logo export web
6809f4087146d13c18592df0a6b2b09587411306

TJ Dillashaw: Říkal jsem, že zničím Garbrandtovi kariéru, a podobná věc teď čeká i na Cejuda

Cody Garbrandt byl kdysi tím mužem, který neznal hořkost porážky, avšak tohle vše se brzy změnilo, co se proti němu postavil TJ Dillashaw, jehož hněv utnul snahy dnes již bývalého šampiona v bantamové váze rovnou ve dvou po sobě jdoucích případech. Sebevědomí sedmadvacetiletého rodáka z Ohia tak tvrdě narazilo a on sám teď na nějaký čas zmizel ze scény, aby si mohl urovnat myšlenky. Tentýž osud prý čeká i na Henryho Cejuda.

TJ se opět jednou vžil do své role proroka a podobně jako před rokem se snaží předpovědět osud svého dalšího protivníka. I když doposud jejich bitva ještě oficiálně oznámena nebyla, vše by mělo být jenom otázkou času. 

„Je to přesně tak, jak jsem říkal. Poprvé jsem slíbil, že Codyho porazím – a porazil jsem. Podruhé jsem slíbil, že ho sejmu v prvním kole – a sejmul jsem. Řekl jsem, že zničím jeho kariéru, a jak vidíte, moc z ní už nezbylo,“ vrací se k neshodám, které mezi sebou kdysi dávno dva spárovací partneři měli.

TJ Dillashaw září v UFC

„Ten chlap je totálně vyřízený. Nemá, na čem se chytit. Čeká ho dlouhá cesta zpátky na vrchol a já si nejsem vůbec jistý, jestli na ni má dostatek sil,“ pokračuje ve svém hodnocení, jež zahrnuje celý jeho tým. „Všichni od něj si to zasloužili. Kydali na mě jen samé s*ačky a nakonec také sami jako s*ačky dopadli,“ doplňuje. 

O něco podobného se teď pokouší i Henry Cejudo. Ačkoliv jeho slovník je poněkud mírnější, jeho ambice jsou natolik vysoké, že nemůže o svých kvalitách vůbec pochybovat. Vždyť to byl on, kdo po dlouhých letech připravil Demetriouse Johnsona v muší váze o titul.

„Stejné kecy, pouze jiný den,“ reaguje Dillashaw. „Jediné, co k tomu mohu říct, je to, že ho čeká KO ještě v prvním kole. Může na mě vyrukovat pouze s wrestlignem, což není zrovna něco, co by mu mělo zachránit zadek. Podobně jako v případě Garbrandta jeho sebevědomí tvrdě narazí,“ uzavírá. 

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!