top fight logo export web
TJ Dillashaw nastoupil zraneny

TJ Dillashaw vysvětlil, proč vědomě proti Sterlingovi bojoval i se zraněním

Kdyby o svém zranění včas někoho informoval, mohlo UFC sehnat náhradu. TJ Dillashaw chtěl ovšem bojovat za každou cenu.

Tehdejší bantamový šampion se za své chování již omluvil. Věděl totiž, že svým přístupem zabrzdil divizi, kde o titul usiluje mnoho dalších borců. TJ však i navzdory zranění údajně věřil, že Sterlinga přemůže.

„Během přípravného kempu jsem si asi dvacetkrát vykloubil rameno. Není to nic příjemného, bolí to jako čert, ale pořád jsem tušil, že na Sterlinga budou mé síly stačit,“ vysvětloval Dillashaw v pořadu The MMA Hour.

T.J. Dillashaw ufc vykon
TJ Dillashaw

TJ Dillashaw nastoupil se zraněním

„Mrzí mě, že jsem svým přístupem zabrzdil divizi, ale vždy jsem tvrdil, že Sterling jako šampion není nejlepším bojovníkem v divizi. Chtěl jsem to dokázat. Klidně i s jednou rukou. Prostě jsem to chtěl dokázat,“ sázel na své přesvědčení.

V akci ovšem nakonec nic nepředvedl. Šampion Sterling vzal od prvních sekund boj na zem, kde jej úspěšně kontroloval. Bylo to jen čekání na konec…

„Jak víte, po tom fightu jsem se všem omluvil. I navzdory zranění jsem však neočekával, že prohraju. Skutečně jsem si myslel, že mi bude jedna ruka stačit, abych Sterlinga přemohl. Dobře, přechválil jsem se, ale kdybych byl plně zdráv, rozhodně by se mi to povedlo,“ uzavřel přesvědčený Dillashaw.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!