Top-Fight.cz - bojové sporty
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • To je bomba! Jiří Procházka v epickém UFC medailonku k zápasu s Reyesem
To je bomba! Jiří Procházka v epickém UFC medailonku k zápasu s Reyesem

To je bomba! Jiří Procházka v epickém UFC medailonku k zápasu s Reyesem

Záběry, ze kterých se tají dech! Konečně je venku promo nejúspěšnějšího českého MMA zápasníka, Jiřího Procházky, k nadcházejícímu UFC zápasu s nebezpečným Reyesem. Mrkněte sami!

“Tímhle tělem, touto myslí a duší, s každým jedním nádechem, chci zvítězit! Jsem připravený na všechno,” prohlašuje Jiří Procházka v epickém videu.

Jirka ve videu prozrazuje, že byl v mládí jako neřízená střela. Naštěstí se mu podařilo nadbytečnou energii nasměrovat do MMA. Nezapomněl vypíchnout i Knihu pěti kruhů, kterou dostal od trenéra Jaroslava Hovězáka. Právě ta ho velmi změnila a inspirovala na jeho cestě fightera.

Všem je jasné, že českou MMA scénu čeká jeden z nejdůležitějších zápasů všech dob. Jirka je prvním Čechem, který bude mít v UFC hlavní zápas večera. Navíc je velmi blízko k tomu, aby si vybojoval vysněnou titulovou šanci. Nebude to mít ale vůbec jednoduché, protože Reyes je jeden z nejlepších bojovníků světa. Zvládne tuhle výzvu a přepíše historii českého MMA?

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin