top fight logo export web
Gilbert Burns mma

To je zloba! Gilbert Burns se pustil do „průměrného“ Covingtona a osočil ho ze zbabělosti

Dana White řekl, že kdyby nebylo Kamaru Usmana, Colby Covington by dneska byl šampionem. Tomu se však Gilbert Burns může jenom smát.

Pomyslné slovní války v rámci velterové váhy nenabírají konce, ba naopak jsou stále silnější. Povětšinou se vše točí kolo Colbyho Covingtona, jenž je v této divizi hlavním středem pozornosti.

Dle papírových předpokladů je Colby druhým nejsilnějším veltrem současnosti. Totéž řekl i Dana White a totéž tvrdí i mnozí fanoušci. Jen takový Gilbert Burns tomuto amerického „klaunovi“ nemůže přijít na jméno.

„Že je Covington druhým nejlepším veltrem současnosti? To jako vážně? Chcete se nechat vysmát?“ obořil se Burns do novinářů, kteří mu tento fakt předložili.

„Zcela upřímně, tenhle člověk těží jen z hype bubliny, kterou si sám vytvořil. Však s kým on za svou kariéru bojoval? Když opomenu Usmana, tak na kontě nemá skalp zvučného soupeře. Vždy bojuje jen proti tomu, kdo je buďto veterán, je z formy, anebo je po prohře,“ poznamenával.

„Tím, že vyzval Dustina Poiriera, to jenom dokázal. Dustin je po prohře, je to navíc lehká váha. Colby by v životě nešel s kvalitním veltrem a už vůbec ne s potenciálním vyzývatelem. On si musí vybírat takové soupeře, které má šanci porazit. Zcela upřímně je to jen průměrný fighter, který se vyhýbá ostatním vyzývatelům. Takový člověk je pro mě jenom srab,“ obořil se Burns.

Gilbert Burns patří do stáje MMA Dominance, jíž vede manažer Ali Abdelaziz. Není se tedy čemu divit, odkud se v něm vůči Covingtonovi bere ta zloba. Tyhle dvě strany se vůbec nemusí, což se asi jen tak někdy nezmění.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.