top fight logo export web
Conor McGregor chovani

Tohle bude největší comeback v celé historii MMA! velebí McGregora jeho parťák z tréninku

Nastane čas na ideální scénář? Conor McGregor se údajně vrátí a ještě v UFC vyhraje mistrovský titul… A kdo ví, zdali bude jen jeden.

S touto zprávou se veřejnosti pochlubil Conorův tréninkový parťák Peter Queally, který pověstnému Notoriousovi pomáhá zotavit se z vážné fraktury holenní i lýtkové kosti.

McGregor se zpočátku zaměřoval na budování svalové hmoty, ale teď, když už se cítí lépe, se postupně vrací i do plného tréninku. A zde údajně kouzlí zázraky.

„Povím vám, že jsem osobně ještě neviděl člověka, který by se s takovým vážným zraněním popasoval tak dobře. Conor už cvičí na lapách a je z něho úplné zvíře,“ prozradil Queally pro Sky Sports.

„Tohle bude ten největší comeback v celé historii MMA! V příštím roce, až se Conor vrátí, tak vyhraje titul (lehké váhy). A potom vám všem ještě ukáže, kdo je pravý double champ,“ navnadil s tím, že by se Notorious přeci jen mohl vydat do velterové váhy, jak dlouho už slibuje.

Sám McGregor při svém návratu vyhlíží okamžitý boj o titul. Těžko říct, zdali to myslí s nadsázkou anebo jestli o něj doopravdy půjde, ale jisté je, že se bude hlavně hnát za další odvetou s Dustinem Poirierem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.