top fight logo export web
omalley sterling yan

Tohle bude pro Yana hodně dlouhá noc, předvídá Sterling

Petr Yan se pokusí vrátit zpátky na výsluní, když se 22. října v Abú Dhabí střetne se Seanem O’Malleym. Šampion mu však příliš nevěří.

Aljamain Sterling byl posledním soupeřem Petra Yana, proti němuž si dokázal nakonec odnést těsnou výhru na body. Nyní předpovídá, že po něm tentýž výsledek zopakuje i perspektivní bijec „Sugar“ O’Malley, který má oproti ostatním bojovníkům v divizi značnou výškovou výhodu.

„Když se na ten zápas dívám z papírového hlediska, těžko se predikuje, jelikož se O’Malley proti nikomu ze špičky ještě nepostavil. Když se ale řídím rozumem, tak věřím, že mu absence zkušeností proti elitě nebude chybět. Jsou lidé, kteří prostě mají talent v sobě, a já věřím, že Sean je jeden z nich,“ uvedl Sterling, který tak překvapivě vzdával diviznímu konkurentovi hold.

„Jelikož jsou Sean i Petr oba postojáři, bude rozhodovat chytrost. A Sean má prostě delší rozpětí paží, což mu dává značnou výhodu. Navíc ani nemusí tolik šetřit s energií, protože jejich zápas není vypsán na pět kol, ale na pouhá tři. To také hodně ovlivňuje. Dle mého názoru bude Petra čekat dlouhá noc, ze které se dobře neprobudí,“ zhodnotil Sterling v Submission Radiu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!