top fight logo export web
A J McKee zapas bellator

Tohle byla ta největší krádež v celých dějinách MMA! hodnotí hlavní zápas Bellatoru legenda UFC

A.J. McKee se prohlašoval za největší hvězdu pérové váhy současnosti, pak ho ale z trati vykolejil veterán Patricio Freire. Podle mnohých velmi nezaslouženě ovšem.

Jednalo se o téhož soupeře, kterého McKee už jednou porazil. V domluvené odvetě si navíc nevedl vůbec špatně, opticky měl převahu, přesto si nakonec po pěti odbojovaných kolech odnesl jednomyslnou porážku na body.

Mnoho diváků rázem ztichlo a stejně tak i americký bojovník, jehož ambice, slova i sliby utržily silnou ránu.

„Tak tenhle výsledek vůbec nemohu pochopit a asi ani nikdy nepochopím,“ konstatovat A.J. chvíli po utkání, dokonce mluvil i o případném protestu, ale bylo mu jasné, že to nijak nezmění.

Zastání u legendy

Alespoň minimální útěchou perspektivnímu bijci může být to, že se na jeho stranu řadí opravdu hodně lidí, kteří tvrdí, že ho bodoví rozhodčí vyloženě okradli.

Nejvíce nahlas byl slyšet Quinton „Rampage“ Jackson, bývalý zápasník Bellatoru a ještě dříve i bývalý šampion polotěžké váhy UFC.

„Zcela upřímně, tohle je dle mého osobního pohledu ta největší krádež v celých dějinách MMA. Ještě nikdy jsem neviděl jasnější výsledek, který by hovořil ve prospěch poraženého,“ rozmluvil se Jackson.

„Sám jsem přišel o pás kvůli neschopným rozhodčím, ale McKeeho prohru považuji za ještě větší krádež. Nechci snižovat kvality Freireho, protože předvedl dobrý fight, ale tenhle zápas rozhodně nevyhrál. McKee je nekorunovaný šampion. Všichni soudní lidé to ví,“ nechal se slyšet.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.