top fight logo export web
Michael Bisping Conor McGregor

Tohle Conor McGregor vážně přehnal! Člen Síně slávy UFC ho chce zbít

Conor McGregor by se měl nyní držet hodně daleko od Bispingovy rezidence. Mohlo by ho také čekat kruté přivítání.

Nebyl by to Conor, aby čas od času ze svých úst neutrousil něco, čím by někoho neurazil. Naposledy se například vysmál Michaelu Bispingovi, který si chtěl vyzkoušet hereckou kariéru. Ta ovšem dopadla fiaskem.

I McGregor nyní míří na filmové plátno. Ani na moment však nepochybuje, že by se v Hollywoodu neprosadil. A tak se smál ostatním, kterých se to dotklo. A kdyby jen trochu. Bisping kvůli tomu vyloženě zuřil…

Conor McGregor nešetří slovy

„Všichni tihle otrapové teď chtějí být filmovými hvězdami, nemají však na to ani um, ale ani koule. Jediný Mystic Mac se dokáže prosadit. Prohnilý až na kost, ale zato dobrák od srdce,“ hlásal McGregor.

„Akorát mířím na Prime Video za Jakem Gyllenhalem… Hej, Bispingu, pamatuješ si, v jakémže filmu že jsi to zářil ty? Nepamatuješ? Zajímavé, ani já si totiž nemohu vzpomenout,“ smál se.

conor mcgregor 2
Conor McGregor

Bisping: Ujisti se, že máš kolem sebe ochranku!

„Známe Conora, víme, jak se projevuje, ale když jsem tu jeho poslední reakci na mou osobu viděl, zůstal jsem zaražen. Skutečně jsem stál jako solný sloup a divil se, co to vyplodil,“ svěřoval se Bisping v Believe You Me podcastu.

„Sám sebe jsem se ptal, proč do mě ryje a jak ho něco takového vůbec napadlo? Je v dobré náladě, má za sebou první pivo a předvádí velkou show s Jakem Gyllenhaalem, Bůh mu žehnej. Proč se mi ale musí vysmívat a házet na mě špínu? Nechápu to,“ drbal se na hlavě.

Očividně mu však došla trpělivost. Takové urážky bez reakce nemohou zůstat věčně. „Takže Conore, prostě se ujisti, že až příště budeš poblíž, tak kolem sebe budeš mít ty své gorily, protože tě jinak pořádně proplesknu, ty malý sráči!“ pálil Bisping.

Každá sranda má své meze, ale takovýto už je Conor. Na podobných provokacích buduje promo k zápasům, jenže nyní nemá žádný domluvený. Patrně chtěl ukázat, že on bude tou světlou výjimkou, která z MMA světa skutečně bude zářit ve velkých filmových rolích, zatímco ostatní se museli smířit pouze s vedlejšími scénami.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!