top fight logo export web
Khamzat Chimaev ma zastup souperu v UFC

Tohle je bojovník, který Khamzata Chimaeva porazí i ve wrestlingu, míní elitní polotěžká váha

Khamzat Chimaev se jeví jako dominantní síla, kterou nelze zastavit. Jedno takové jméno by si ale na něj přeci jen mohlo vyšlápnout. A pozor, nejde o Kamaru Usmana.

Často se totiž říkávalo, že pokud Chimaeva někdo zastaví, bude to právě Usman, který má mohutnou stavbu těla a díky celoživotní škole wrestlingu ho na zemi jen tak neutaháte. Však i sám takový výtečný wrestler, jako je Colby Covington, by o tom mohl vyprávět.

Přední polotěžká váha, jíž představuje Anthony Smith, je však jiného názoru. Podle něho si na Khamzata úplně v pohodě vyšlápne divákům prozatím ne tak příliš známé jméno.

Khamzat Chimaev se da porazit v MMA
Khamzat Chimaev

Khamzat Chimaev je prý porazitelný

„Khamzat je top bojovník, ale povídám vám, že Bo Nickal by ho naprosto smetl. A to nejen v klasickém MMA boji, ale i v tom čistě wrestlingovém. A jsem si jistý, že by to ani nebyl kompetentní fight,“ rozvířil Smith emoce. Spousta lidí totiž Nickala nezná, se špičkou se ještě nepral, a tak se neví, čeho je schopen.

„Podstatné je, že ho znám já. Ten kluk je zatraceně dobrý. Neexistuje ruský ani dagestánský wrestler, který by se mu vyrovnal,“ pověděl Smith v Believe You Me podcastu u Michaela Bispinga.

Kolem Bo Nickala tedy vzniká velké hype. Co se dostal do UFC, stihl tento bijec už dokonce sám Chimaeva vyzvat. Naznačil tím, že si na něho skutečně věří. A kdo ví, třeba se s ním po čase vážně potká.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!