top fight logo export web
Ciryl Gane ufc mma

Tohle je člověk, který má potenciál nás tu všechny vymlátit! ukázal Gane na nového strašáka těžké váhy

Že se v těžké váze nachází ještě někdo lepší, než je Francis Ngannou, Stipe Miocic, Tai Tuivasa či dokonce i Ciryl Gane?

Gane o sobě častokrát tvrdil, že je to zápasník s nejvyšším bojovým IQ, což mu dává nad jeho soupeři v těžké váze značnou výhodu.

Prakticky až donedávna byl neporažený, ovšem potom narazil na svého bývalého týmového kolegu Francise Ngannoua a ten Ciryla „přechytračil“ tím, že místo své obávané KO síly vsadil na wrestling. A jím jindy houževnatého Francouze uválel na zemi.

Lekce byla udělena, Gane se poučil a údajně ví, že by v případné odvetě Ngannoua už stoprocentně porazil. Nad kým by si svou výhrou už ovšem jistý nebyl, to je nový perspektivní objev s anglickými kořeny, který nyní úřadoval na UFC v Londýně.

„Upřímně musím říct, že jsem sám sebe považoval za nejlepšího kickboxera v těžké váze, ale potom se tu objevil Tom Aspinall a já rázem utichl. Ten kluk má neuvěřitelný pohyb, a navíc je mnohem techničtější, než jsem já. A to je krutá pravda.“ odhalil Gane.

„Často o sobě tvrdím, že jsem dobrý a že mám na to stát se šampionem, ale z tohoto kluka cítím neuvěřitelný potenciál. Rozhodně je to skutečný problém nejen pro mě, ale i pro všechny ostatní těžké váhy v divizi,“ chválil osmadvacetiletého borce, který se momentálně nese na vlně osmi výher. Pět z nich přitom ukořistil v UFC.

A my bychom se možná ani nemohli divit, kdyby se Aspinall stal příštím Ganeovým soupeřem. Zbytek těžkých vah je jaksi pospojován mezi sebou, a proto tento zápas i z hlediska žebříčku dává dokonalý smysl.

 

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.