top fight logo export web
cormier ferguson

Tohle je naposledy, co Fergusona v UFC vidíme, myslí si legenda

Tony Ferguson se nyní o víkendu znovu postaví do oktagonu UFC. Dle legendy to ovšem bude naposledy.

Bývalý šampion dvou hmotnostních kategorií Daniel Cormier věří, že se čas dříve slavného El Cucuye již nachýlil ke svému konci. V lehké váze mu dával ještě jakžtakž nepatrnou naději, ale co se Tony rozhodl přejít do veltru, pohřbil tím údajně všechny své šance.

„Když se nedaří, člověk se kolikrát uchyluje ke změnám. Bohužel pro Tonyho, troufám si říct, že jej tato změna bude stát místo v UFC,“ uvedl Cormier ve své předzápasové analýze.

tony ferguson ufc mma zapas navrat

„Pokud dostanete KO v lehké váze od Justina Gaethjeho, Michaela Chandlera, pokud nad vámi dominoval Beneil Dariush a Charles Oliveira, pak v tom přesunu do velterové váhy nevidím žádný smysl,“ míní Cormier.

A dost tomu nepomáhá ani skutečnost, že Fergusonovým soupeřem bude Jingliang Li. Tedy bijec, co rozdává vskutku razantní údery.

„Jingliang Li bojuje ve veltru už hodně dlouhou dobu. Jeho údery jsou velmi silné, přesné a bolestivé. Za sebe tedy říkám, že ačkoliv bych se rád od Tonyho dočkal nějakého překvapení, tak si spíše myslím, že se s ním v UFC vidíme naposledy,“ předpověděl Cormier.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!