top fight logo export web
Khamzat chimaev

Tohle je nejlepší zápasník v UFC! ukázal Chimaev na překvapivé jméno

Lidé by měli být na pozoru, jelikož jsou údajně svědky historického momentu. 

Švédský Vlk si na turnaji UFC 279 hladce poradil s Kevinem Hollandem, čímž jen potvrdil svoji „dokonalost“. Žádný jiný bojovník na světě se mu údajně nemůže rovnat. A to jak z hlediska kvalit, tak ani z hlediska atraktivity.

„Doba se mění, nějaký McGregor dnes vůbec nikoho zajímá. Všichni se ptají, kde je Khamzat Chimaev. To já jsem jediným předmětem zájmu, to já jsem symbolem MMA a největší hvězda současnosti!“ bil se do prsou švédský bijec s čečenskými kořeny.

„Sledoval jsem sociální sítě UFC. Nejčastěji hledané spojení slov tvoří mé jméno. Vážně nemá smysl porovnávat mě s Diazem, Khabibem, McGregorem, já jsem kvalitou, zájmem i atraktivitou úplně někde jinde,“ chválil se osmadvacetiletý narcista.

„Já jsem tím, koho chtějí lidé vidět. Přináším do hry úplně všechno. Žádný soupeř neví, co ode mě může očekávat. To je ten důvod, proč je mi souzeno, abych se stal šampionem tří hmotnostních divizí!“ věří.

Chimaev si nyní žije ve vlastním světě. Nějaké kritiky si vůbec nevšímá, naopak si pořád jede svoji a chválí a možná až přechvaluje vlastní výkony. Nutné je ovšem podotknout, že si tímto vším na sebe uplétá skutečně dlouhý bič. Pokud by byť jen jednou klopýtl, jeho hvězda půjde rychle dolů.

Chimaev: Takhle válčí Čečenci, zku*vysyni! Já jsem Mike Tyson i Muhammad Ali

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!