top fight logo export web
Masvidal Covington 1

Tohle je ostuda nejen pro Jorgeho, ale i pro celé MMA, haní Masvidalův čin Cormier

Napadnout bezbranného člověka, který nic netuší, venku před restaurací? A navíc v přesile. To není vizitka, kterou by se zrovna UFC chtělo pyšnit.

Ano, zlá krev mezi Colbym Covingtonem a Jorgem Masvidalem byla skutečná, ale když už si na svého soka nedovolíte v oktagonu, tak vás to ještě neopravňuje k tomu, abyste si svou „mužnost“ vynahrazovali na ulici.

„Tohle je skutečná ostuda nejen pro Jorgeho, který teď musí nést následky svých činů, ale i pro celé UFC. Vezměte si, kolik lidí tenhle sport sleduje… Kolik dětí… A těmto má jít Jorge příkladem?“ položil Daniel Cormier řečnickou otázku.

„Trashtalk k této hře patří. Vím, že Colby a Jorge toho před svou bitvou na sebe nakydali dost, ale od toho tu přeci máme oktagon, abyste si to v něm vyříkali. Jako kde jinde si chcete řešit spory, když ne v oktagonu? V místě, kde na to máte 25 minut, abyste vše, co chcete říct, řekli legálně,“ dával najevo své znechucení.

„Masvidal měl ani ne dva týdny dozadu pětadvacet minut k tomu, aby za něho mluvily jeho pěsti. Ten útok před restaurací považují za jakýsi psychický rozklad,“ zhodnotil současnou situaci Cormier.

Následně je třeba podotknout, že se s tím Covington nemazal. Na Masvidala podal žalobu a tzv. „floridskému gangsterovi“ nyní hrozí až pět let za mřížemi. O tom ale ještě rozhodne soudní proces. A uvidíme, zdali i před soudem obstojí obhajoba „On slovně urazil mé děti“.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.