top fight logo export web
Adesanya Rockhold

Tohle je začátek mé cesty za zlatem, oznámil Rockhold, který plánuje vypráskat Costu a pak i šampiona

Luke Rockhold má po několika velmi přínosných trénincích s Khabibem sebevědomí na rozdávání, což hodlá ukázat nejen v duelu s Costou, ale i Adesanysou.

Dneska už mu tolik lidí nevěří, přeci jen se jedná o veterána, jehož brada už určitě nepatří mezi ty nejpevnější, ale na druhou stranu nelze opomíjet, jak cenné mohou být lekce s Khabibem Nurmagomedovem, kterých si Rockhold užil nespočítatelné množství.

„Musím říct, že takovýto záhul jsem nedostával ani v době, co jsem byl šampionem. Khabib dbá na každém detailu, výborné fyzické přípravě a skvělé mentální kondici. Nutí vás jít až na hranici vlastních možností,“ popisoval americký veterán.

Tyto tréninkové lekce Rockhold podstupoval několik posledních měsíců, až se následně začal dožadovat soupeře, na němž by svou novou formu mohl promítnout. Nejprve se však dočkával samého odmítnutí, až se věci chopil Dana White a ten oslovil Paula Costu, jenž s nabídkou duelu souhlasil.

„Chci bojovat a všem dokázat, že dokážu být v rámci střední váhy stále šampionem. To je jediný důvod, proč jsem tu a proč jsem se vrátil. Toto je začátek mé cesty za zlatem. Jsem zpět, abych vyzval Izzyho,“ potvrdil Rockhold.

A pokud si dobře vzpomínáte, Luke vždy tvrdil, že na šampiona Adesanyu zná účinný recept. „Je to můj wrestling i můj grappling. Myslím si, že tyto nástroje nebudou chutnat už Costovi, ale především pak Adesanyovi,“ věří.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.