top fight logo export web
lajos klein ufc vyhra

Tohle jsem potřeboval zase zažít, jásal po důležité výhře Lájoš Klein

Poslední zápas platného kontraktu vyšel slovenskému válečníkovi na jedničku. UFC vytrhl trn z paty, když přijal zápas pouhý týden před jeho konáním, a navíc o váhovou kategorii výš, než je pro něj obvyklé. Jeho soupeř nebyl žádný nazdárek. Osmadvacetiletý Američan Devonte Smith vyhrál deset z jedenácti zápasů knockoutem!

Velký risk ale vyšel a Lájoš Klein si veze na Slovensko obrovsky cenné vítězství 2:1 na body.

„Přátelé, máme to doma! Konečně. Mám extrémní radost. Všem vám děkuji za podporu. Před zápasem i po zápase jsem vaši podporu cítil. Bylo cítil. Bylo to extrémní a moc si toho vážím. Možná už spíte, ale ráno se to k vám dostane. Jsem moc rád, že to vyšlo. Jsem zpět na vítězné vlně. Tohle jsem přesně zase potřeboval zažít. Jdeme dál. Ještě jednou děkuji, vážím si toho. Posílám pozdravy na Slovensko a konečně vezeme výhru domů,“ rozplýval se na svém Instagramu Klein.

Momentálně má hvězda SFG v UFC vyrovnanou bilanci. První zápas ukončil famózním knockoutem, poté dvakrát prohrál na body a nyní si tímto těsným triumfem možná zajistil pokračovaní v zámořské MMA lize. O tom je pravděpodobně přesvědčený i Kleinův trenér Attila Végh, který promluvil o možném setrvání v lehké váze.

„Lájoško byl od samotného začátku výborně nastavený v hlavě. Podle mě vyhrál všechna tři kola. Na konci možná chytil tři čisté údery, ale měl to celou dobu pod kontrolou. On byl ten, kdo ohrozil soupeře. Bylo vidět, že mu váha do sedmdesáti kilogramů pasuje víc. Byl silnější, soupeře držel na kleci. Bylo to asi ponaučení, že budeme v pokračovat sedmdesátce.“

Právě v práci na pletivu byl mezi borci asi největší rozdíl. Klein dokázal kontrolovat svého soupeře skoro sedm minut, a navíc stále hrozil lokty i koleny. Několik také ukázal skvělou obranu proti takedownům, čehož si všiml bývalý UFC bojovník Chael Sonnen. Ten se momentálně věnuje komentování a patří mezi respektované osobnosti, jejichž názory mají svoji váhu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.