top fight logo export web
Hasbulla Magomedov

Tohle má být pravý „Zápas století“! A překvapivě v něm figurují dvojníci Khabiba s Conorem

Internetová senzace se přeci jen dočkala. Hasbulla Magomedov, tedy mladík, jemuž se přezdívá „mini Khabib“, konečně našel mecenáše, který bude sponzorovat jeho zápas s Abdu Razikem.

Oba kluci, kteří měří asi jeden metr a váží nějakých sedmnáct kilogramů, trpí od malička vrozenou vadou, jež jim brání v normálním růstu. V osmnácti letech proto vypadají jako batolata a mluví takovým pisklavým tónem. Přesto v internetovém světě budí obří pozornost.

Hasbulla se stal hvězdou TikToku, kde ukazoval, jak vede svůj život, v němž se i navzdory své vadě snaží stát ultimátním zápasníkem. Tato videa se brzy dočkala obří pozornosti, a když se pak objevila „tisková konference“ s Abdu Razikem, v mediích to způsobilo tak velký třesk, o nějž byl větší zájem jak o zápas Khabiba s Conorem.

Velkou radost potenciálních fanoušků tlumil fakt, že Hasbullu s Razikem neměl kdo sponzorovat, a tudíž se jejich vzájemný zápas držel pouze té teoretické roviny. Vše se ale změnilo začátkem srpna, když se ozval Asxab Tamaev, manažer malého Khabiba, který oznámil, že se štědrý mecenáš přeci jen našel.

Zatím se můžeme bavit pouze o potenciálu této bitvy, a ten je neskutečně vysoký. Celkově je tento souboj v mediálním světě označován za odvetu Khabiba s Conorem, a to nejen díky přezdívce jednoho z chlapců, ale i díky míře zájmu, jenž je dle průběžných statistik téměř až třikrát vyšší.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.