top fight logo export web

Tony Ferguson? Už se mu rýsuje soupeř. A má jít o velkou věc!

UFC v žádném případě nehodlá El Cucuye vůbec šetřit. I do svého příštího fightu dostal velké jméno.

Tony Ferguson je i přes své tři prohry v řadě velkým oblíbencem fanoušků, který má ale dost možná jednu z posledních šancí, jak zachránit svou kariéru v UFC.

Dana White se při skládání zápasů často řídí možnou atraktivitou a hlasem fanoušků, a ti si tentokrát poručili souboj El Cucuye s „Ironem“ Mikem Chandlerem.

„Ano, na duel mezi Fergusonem a Chandlerem se nyní skutečně zaměřujeme,“ prozradila hlava organizace v otázkách a odpovědích na kanálu ESPN.

„Zatím žádné smlouvy podepsané nejsou, máme ovšem verbální dohodu,“ podotkl s tím, že k případné realizaci by mohlo dojít na turnaji UFC 273, což je už ve své podstatě za dva měsíce.

Chandler je atraktivní bojovník, který má základy ve wrestlingu, ale zároveň si libuje v přestřelkách v postoji. V UFC má nyní dvě prohry v řadě, ale cítí, že se může stále dostat k titulu šampiona.

Tony Ferguson je na tom mnohem hůře, na kontě má tři jasné prohry, které překryly jeho dvanáctizápasovou vítěznou sérii. Pokud by opět předvedl nevýrazný výkon, jeho kariéra v MMA Lize mistrů by se mohla nachýlit ke konci.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.