top fight logo export web
3404fb17547b5307868802683b9577304926fe9f

Tony Ferguson vs. Charles Oliveira na UFC 256

Tento víkend nás čeká UFC 256 a jako druhý hlavní zápas večera bude na programu fantastická bitva mezi Oliveirou a Fergusonem. Bývalý dočasný šampion přišel letos na UFC 249 o svojí dlouholetou sérii neporazitelnosti.

Momentálně disponuje bilancí pětadvacet výher a čtyři porážky, kdy 48 % vítězství získal knockoutem. Porážka od Justina Gaethjeho zabránila Tonymu zabojovat o sjednocený titul proti Khabibovi a navíc odčarovala Fergusonovu auru neporazitelnosti. Justin trefil sto třiačtyřicet signifikantních úderů a demolici musel v pátém kole ukončit rozhodčí. Cena pro nejlepší zápas turnaje byla pro Tonyho slabou náplastí.

El Cucuy je jedním z nejobávanějších borců v celé organizaci. Základy ve wrestlingu a černý pás v BJJ mu zaručují fantastickou obranu proti strhům a nebezpečné submise z pozice na zádech. Hlavní zbraní je ale naprosto smrtící striking, který je plný loktů a úderů z neuvěřitelných úhlů. Na své soupeře vyšle 5.80 významných úderů za minutu s přesností 45 %.

Ferguson vs. Oliveira na UFC 256

Charles Oliveira půjde do tohoto zápasu s rekordem devětadvacet výher a osm porážek, kdy 66 % vítězství získal submisí. Momentálně táhne parádní šňůru vyhraných zápasů v řadě (7). Poslední, kdo nedostal proti jednatřicetiletému Brazilci šanci, byl excentrický showman Kevin Lee. Oliveira jej předčil ve všech směrech. Uškrtil ho na začátku třetího kola, k tomu navíc sebral bonus za výkon večera.

Rekordman v počtu submisí v rámci UFC nestál před rozhodčími a jejich verdiktem déle než šest let. K perfektnímu boji na zemi, který je podpořen černým pásem v BJJ, přidal v poslední době i vylepšený postoj. Charles vypálí na své oponenty 3.27 signifikantních úderů za minutu s přesností 51 %.

Tony Ferguson bude poprvé v kariéře čelit hrozbě dvou proher v řadě. Další neúspěch by ho navíc odstavil na delší dobu od titulové šance, což by mohl být definitivní konec snů o opasku šampiona.

Oliveira je pro každého velkým nebezpečím, ale Tonyho obrana proti submisím je na fantastické úrovni. Dá se předpokládat, že Ferguson bude určovat to, kde se boj odehraje. S velkou pravděpodobností to bude v postoji a tam bude mít Ferguson velkou výhodu. Když najde svůj rytmus, je schopný Oliveiru zničit během první poloviny zápasu. I přes minulou porážku má El Cucuy naši důvěru a věříme, že kurz 1.65 na jeho výhru je dobrým zhodnocením našich peněz. Sledujte živě bojové sporty a vsaďte si na své favority.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.