Top-Fight.cz - bojové sporty
conor mcgregor top ppv

TOP 5 nejúspěšnějších UFC turnajů roku 2021

I navzdory koronavirové krizi může být Dana White s výdělky za uplynulý rok spokojený.

Odečteme-li boxerský duel Jakea Paula s Benem Askrenem, jenž podle neoficiálních informací prodal 1,3 milionů PPV, postaralo se o pětici nejvíce sledovaných turnajů opět UFC.

Pátou příčku obsadil turnaj UFC 268

PPV přenos si zakoupilo 700 tisíc lidí. Galavečer nám nabídl dvě velké odvety, a sice Kamaru Usmana s Colbym Covingtonem a Rose Namajunas s Weili Zhang. Oba šampioni své tituly obhájili. K vidění byla také parádní štípaná mezi Justinem Gaethjem a Michaelem Chandlerem.

Čtvrtou příčku obsadilo UFC 261

Rovněž eviduje 700 tisíc PPV. I zde se nám v hlavní roli představil Kamaru Usman, jehož ukončení Jorgeho Masvidala bylo serverem ESPN označeno za nejhezčí KO roku.

Turnaj UFC 259 našponoval počet prodaných PPV na 800 tisíc

Diváky nejvíce lákal zápas mezi šampionem polotěžké váhy Janem Blachowiczem a šampionem střední váhy Israelem Adesanyou. Pro nigerijského borce to byla první profesionální MMA porážka, jíž utrpěl po pěti kolech na body.

Králem pozornosti i nadále zůstává Conor McGregor

Jeho účast na turnaji UFC 264 vygenerovala 1,5 milionu PPV. Bohužel pro slavného Ira, jeho odveta s Dustinem Poirierem neskončila vůbec dobře, neboť si v závěru prvního kola zlomil nohu a prohrál na TKO.

Conor McGregor zraneni

Vůbec nejúspěšnějším turnajem roku 2021 se stalo UFC 257

Zaznamenalo 1,6 milionů prodaných přenosů. Tento galavečer se uskutečnil 24. ledna a původně na něm mělo dojít k McGregorově slavnému návratu. Dustin Poirier ovšem skvělou taktikou, která se zakládala na precizních low kickech, Irovi rozkopal nohu a následně vyrukoval s vítězným KO.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email