top fight logo export web
991e3e240ba0f307fe9fa1e6ce5076482d52c50a

Top MMA zápasy: Max Holloway vs. Brian Ortega

Pětku našeho žebříčku máme zatím všichni v živé paměti. Začátek prosince loňského roku přinesl fantastickou řežbu, ve které Max Holloway hájil svůj pás šampiona proti vyzyvateli Brianu Ortegovi. Oba bojovníci šli do tohoto zápasu s dlouhou sérií vítězství a Max měl mít proti sobě opravdu nebezpečného oponenta.

První kolo začalo ve velkém tempu. Ortega stíhal soupeře na nohách a zvládl doručit i takedown, ale udržet Maxe pod sebou bylo již nad jeho síly. Druhé kolo měl již šampion Briana lépe načteného a začal úřadovat. Ortega nestíhal kadenci Hollowayových kombinací a na konci kola vypadal jeho obličej jako krvavá maska. Třetí kolo překvapivě patřilo Ortegovi. Dokázal držet střed klece, dobře kontroval a soupeře několikrát zvládl kontrolovat na pletivu. Šampionská kola začala vyrovnaně, ale po chvilce Max přitlačil a s Ortegeou to začalo vypadat bledě. Působil hodně unaveně a soupeři dělal pytel. Na konci kola získal Max dominantní pozici, ale nechal soupeře zvednout. Mělo se jít do poslední pětiminutovky. Ale na tu již nedošlo. Zápas byl ukončen z důvodu Ortegovi zdravotní nezpůsobilosti pokračovat. I tak se jednalo o bitvu, na kterou se bude vzpomínat ještě za dlouhou dobu a v pérové váze si na podobný souboj budeme muset bezpochyby ještě počkat.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.