top fight logo export web
991e3e240ba0f307fe9fa1e6ce5076482d52c50a

Top MMA zápasy: Max Holloway vs. Brian Ortega

Pětku našeho žebříčku máme zatím všichni v živé paměti. Začátek prosince loňského roku přinesl fantastickou řežbu, ve které Max Holloway hájil svůj pás šampiona proti vyzyvateli Brianu Ortegovi. Oba bojovníci šli do tohoto zápasu s dlouhou sérií vítězství a Max měl mít proti sobě opravdu nebezpečného oponenta.

První kolo začalo ve velkém tempu. Ortega stíhal soupeře na nohách a zvládl doručit i takedown, ale udržet Maxe pod sebou bylo již nad jeho síly. Druhé kolo měl již šampion Briana lépe načteného a začal úřadovat. Ortega nestíhal kadenci Hollowayových kombinací a na konci kola vypadal jeho obličej jako krvavá maska. Třetí kolo překvapivě patřilo Ortegovi. Dokázal držet střed klece, dobře kontroval a soupeře několikrát zvládl kontrolovat na pletivu. Šampionská kola začala vyrovnaně, ale po chvilce Max přitlačil a s Ortegeou to začalo vypadat bledě. Působil hodně unaveně a soupeři dělal pytel. Na konci kola získal Max dominantní pozici, ale nechal soupeře zvednout. Mělo se jít do poslední pětiminutovky. Ale na tu již nedošlo. Zápas byl ukončen z důvodu Ortegovi zdravotní nezpůsobilosti pokračovat. I tak se jednalo o bitvu, na kterou se bude vzpomínat ještě za dlouhou dobu a v pérové váze si na podobný souboj budeme muset bezpochyby ještě počkat.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.